A tavula d'esame ginecologicu elettrica FD-G-1 usa materiali d'alta resistenza è hè resistente à a currusione, ciò chì hè favurevule à a pulizia è a disinfezione quotidiana di l'uspidale.
L'elevazione di a superficia di u tavulinu d'esame, l'angulu di u schienale è di u tavulinu di e gambe ponu esse aghjustati per mezu di l'interruttore à pedale.
L'accessori sò cumpleti, è ci sò poggiaspalle, cinghie per e spalle, cinghie per i polsi, maniglie, poggiagambe è bacini per a terra cù filtri di serie.
A basa di a tavula di l'esame ginecologicu adotta una struttura in forma di U, chì furnisce u spaziu di muvimentu di i pedi è di e gambe per u travagliu cutidianu di u duttore.
Stu lettu operatoriu per esame ginecologicu medicu, micca solu adattatu per esami ginecologichi, ma ancu per urologia maschile
1.Materasso in schiuma senza saldatura
U materasso di stampaggio di u tavulinu ginecologicu elettricu utilizza l'ultima tecnulugia di schiuma senza cuciture, chì migliora considerevolmente u cunfortu per u paziente.
2.Materiale resistente à a currusione
Tutta a copertura di a tavula elettrica per l'esame ginecologicu hè fatta di materiali superiori, resistenti à a corrosione, facili da pulisce è disinfettà.
3. Interruttore à pedi
Equipatu cù un interruttore à pedale, cuntrolla in modu flessibile i vari movimenti di a tavula d'esame ostetrica.
4.Accessori Versatili
In più di u poggiaspalla standard, e cinghie per e spalle, e maniglie, i poggiagambe, i pedali per e gambe, u bacinu per i rifiuti, a luce per l'esame ginecologicu o a sedia da duttore sò ancu dispunibili in opzione.
Parametri
| ModelluArticulu | Tavulinu d'esame ginecologicu elettricu FD-G-1 |
| Lunghezza è Larghezza | 1800mm * 550mm |
| Altitudine (Su è Giù) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Trendelenburg inversu | 14°/ 17° |
| Piastra posteriore (in su è in giù) | 60°/10° |
| Sistema elettromotore | Jiecang |
| Tensione | 220V/110V |
| Frequenza | 50Hz / 60Hz |
| Compattività di putenza | 1,0 kW |
| Batteria | Iè |
| Materasso | Materasso senza cuciture |
| Materiale principale | ABS |
| Capacità di Carica Massima | 150 chilò |
| Garanzia | 1 annu |
SstandardAccessori
| Innò. | Nome | Quantità |
| 1 | Supportu di u Bracciu | 1 paru |
| 2 | Piastra di gamba | 1 Set |
| 3 | Materasso | 1 inseme |
| 4 | Maniglia | 1 paru |
| 5 | Interruttore à pedi | 1 Set |