A tavola ostetrica versatile FD-G-2 hè largamente aduprata per u partu ostetricu, l'esame ginecologicu è l'operazione.
U corpu, a colonna è a basa di a tavola di consegna elettrica sò fatti d'acciaio inox 304, chì hè resistente à a corrosione è faciule da pulisce.
I piatti di e gambe sò staccabili, ciò chì hè favurevule à a ripresa postoperatoria.
Sistema di cuntrollu duale, micca solu per mezu di u telecomandu manuale, ma ancu per mezu di l'interruttore à pedale.
Accessori cumpleti, di serie cù a versione cù supportu per e gambe, pedali, bacinella per a terra cù filtru è luce opzionale per l'esame ginecologicu.
A basa in forma di U ùn hè micca solu favurevule à a stabilità di a tavula operatoria, ma furnisce ancu abbastanza spaziu per e gambe per chì u duttore riduca a fatica.
1.Sistema di Doppiu Cuntrollu
U controller manuale è l'interruttore à pedale effettuanu un cuntrollu secundariu per assicurà a sicurezza di l'operazione è realizà diverse pusizioni.
2. Piastra di gamba staccabile
A piastra di gamba staccabile di a tavola di parto elettrica facilita u riposu postoperatoriu è riduce u dolore postoperatoriu.
Acciaiu inox 3.304
Tutta a copertura di u tavulinu operatoriu di ginecologia hè fatta d'acciaio inox 304 di alta qualità. Resistente, faciule da pulisce è disinfettà.
4. Base in forma di U
A basa in forma di U di a tavula ostetrica ginecologica ùn solu aumenta a zona di cuntattu trà a basa è u terrenu è a rende più stabile, ma furnisce ancu abbastanza spaziu per e gambe per u travagliu di u persunale medicu per riduce a fatica.
5. Accessori Versatili
In più di u poggiaspalla standard, e cinghie per e spalle, e maniglie, i poggiagambe, i pedali per e gambe, u bacinu per i rifiuti è a luce per l'esame ginecologicu sò ancu dispunibili in opzione.
Pparametri:
| ModelluArticulu | Tavola di consegna elettrica FD-G-2 |
| Lunghezza è Larghezza | 1880mm * 600mm |
| Elevazione (Su è Giù) | 940 mm / 680 mm |
| Piastra posteriore (in su è in giù) | 45°10° |
| Piastra di Sedile (Su è Giù) | 20° 9° |
| Piastra di gamba versu l'esternu | 90° |
| Tensione | 220V/110V |
| Frequenza | 50Hz / 60Hz |
| Batteria | Iè |
| Compattività di putenza | 1,0 kW |
| Materasso | Materasso senza cuciture |
| Materiale principale | Acciaiu inox 304 |
| Capacità di Carica Massima | 200 chilò |
| Garanzia | 1 annu |
SstandardAccessori
| Innò. | Nome | Quantità |
| 1 | Supportu di u Bracciu | 1 paru |
| 2 | Maniglia | 1 paru |
| 3 | Piastra di gamba | 1 pezzu |
| 4 | Materasso | 1 inseme |
| 5 | Bacino di rifiuti | 1 pezzu |
| 6 | Morsetto di fissazione | 1 Paru |
| 7 | Stampella di ghjinochju | 1 Paru |
| 8 | Pedale | 1 Paru |
| 9 | Telecomandu manuale | 1 pezzu |
| 10 | Interruttore à pedi | 1 pezzu |