LEDD500700C+M si riferisce à a luce di sala operatoria LED à doppia cupola.
U sistema di càmera integratu è u monitor esternu appesu ponu esse aduprati per scopi di furmazione. Permette operazioni di monitoraghju è di registrazione.
■ chirurgia addominale/generale
■ ginecologia
■ chirurgia cardiaca/vasculare/toracica
■ neurochirurgia
■ ortopedia
■ traumatologia / urgenza sala operatoria
■ urologia / TURP
■ ORL/ Oftalmologia
■ endoscopia Angiografia
1. Sistema di càmera
Camera integrata, ùn ci hè bisognu di appiccà la cù un altru paru di bracci.
2. Questa luce di sala operatoria cattura è furnisce immagini à alta velocità è in alta qualità. Grazie à u zoom otticu 10X, l'imagine ponu esse viste da ogni aspettu.
3. Sta luce di sala operatoria pò ancu arregistrà l'operazione chirurgica. Pò esse aduprata per scopi di furmazione è di studiu.
Sistema di Monitoraghju
1. Trasmettendu l'operazione, a luce di sala operatoria LEDD500700C+M pò permette à u persunale di a clinica di seguità i vostri progressi senza rompe u campu sterile.
2. A luce di a sala operatoria cù camera è monitor integrati furnisce un'altra vista superiore di a testa chirurgica in modu chì a vostra squadra chirurgica possa sparte procedure chirurgiche in u mondu sanu.
Parametrus:
| Camera | |
| Risoluzione | 210 megapixel 1920 (A) X 1080 (V) |
| Modu di cumunicazione | RS232 |
| Protocolli di cumunicazione | HITACHI / SONY VISCA |
| Connettore | Compatibilità LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) 110/LVDS 30P |
| Tipu di sensore | CMOS 1/2,9" / CMOS 1/3" |
| Modu di scansione | Scansione Progressiva |
| Sistema di ghjornu è di notte | Culore / biancu è neru / automaticu |
| Illuminazione minima | culore: 0.1Lux biancu è neru: 0.01Lux |
| Modu di sincronizazione | inter-sincronizazione |
| Surtita video | signale digitale |
| SNR | ≥50dB (AGC SPENTU) |
| Lente | |
| IRCUT | IRCUT à doppia cummutazione automatica di u filtru |
| Lenti ottiche | 10X f=5mm~50mm |
| angulu di campu | A:51,8°(O)~5,86°(T) V:39,1°(O~4,4°(T) |
| Funzione | |
| modu d'esposizione | A/M |
| bilanciu di u biancu | Automaticu |
| Modu di Focus | A/M |
| guadagnà u cuntrollu | A/M |
| Effettu d'imagine | Automaticu/culore/biancu è neru/negativu |
| funzione di specchiu | Supportu (specchiu urizzuntale + specchiu verticale) |
| rollover d'imagine | Supportu |
| Dinamica larga | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| otturatore elettronicu | 1/30s ~ 1/10.000s |
| rapportu di cuntrastu | Ajustabile |
| saturazione | Ajustabile |
| Funzione anti-appannamentu | Supportu |
| Marginale | Supportu |
| Specificazione generica | |
| Dimensioni | 38,6 (L) * 41 (A) * 64,6 (L) mm |
| Temperatura/umidità di u travagliu | ﹣10 ℃~50℃, 10% UR ~ 60% UR |
| Temperatura/umidità di almacenamentu | ﹣20℃~60℃, 10% UR ~ 80% UR |
| alimentazione elettrica | CC 12V ± 10% |
| cunsumu energeticu | 3,5W MASSIMU |
| Pesu nettu | 110 g |
Monitorà
| Parametru principale | |
| Dimensione di u schermu | 21,5' |
| Modu di retroilluminazione | LED |
| Zona di visualizazione | 475,2 mm (L) × 267,3 mm (A) |
| Rapportu d'aspettu | 16:9 |
| Risoluzione massima | 1920 × 1080 |
| Culore di visualizazione | 16,7 milioni |
| Passu di pixel | 0,2475 (A) × 0,2475 (V) |
| Luminanza | 300cd/㎡ |
| Cuntrastu di l'imagine | 1500:1 |
| Angulu di visualizazione | 850/850/750/650 |
| Tempu di risposta | 8MS |
| Frequenza di Campu | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Ingressu è uscita | |
| SDI IN | 1 |
| USCITA SDI | 1 |
| AV IN | 22 (2 × BNC) |
| USCITA AV | 1 |
| S-VEDIO | 1 |
| Ingressu VGA | 1 |
| Ingressu HDMI | 1 |
| Ingressu YPbPr/YCbCr | 3 (3 × BNC) |
| Ingressu RS232 (Opzionale) | 1 |
| Ingressu audio | 1 |
| Surtita audio | 1 |
| Sistema di culore | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Lingua | Cinese/Inglese/Francese/Tedescu/Italianu/Spagnolu/ |
| Alimentazione elettrica | |
| Putenza | 12V CC,50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| Alimentazione in standby | 5W |