A tavula operatoria elettrica TDG-1 hà cinque gruppi d'azione principali: elevazione elettrica di a superficia di u lettu regulabile, inclinazione in avanti è in daretu, inclinazione à manca è à diritta, elevazione di a piastra posteriore è frenu.
U bellu aspettu, u corpu, a basa, a colonna di sollevamentu è i binari laterali di questu funziunamentu elettricu sò tutti fatti d'acciaio inox di alta qualità, cù alta finitura, resistenza à a corrosione è alta resistenza meccanica.
Ajustate intelligentemente e diverse pusizioni di a tavula di funziunamentu elettrica, cù un cuntrollu à un buttone. Adotta l'attuatore elettricu LINAK, chì hè silenziu, precisu è à bassu costu di mantenimentu. Design di e grande rote, decompressione silenziosa è antisismica.
Questa tavola operatoria elettrica hè adatta per diverse chirurgie, cum'è chirurgia addominale, ostetricia, ginecologia, ORL, urologia, anoressia è ortopedia, ecc.
1.AngulareAaghjustamentiwcùGas Sprimavera
Sia a piastra posteriore sia l'articuli di a piastra di e gambe di a tavula operatoria elettrica TDG-1 sò dotate di strutture di supportu di cilindri à molla à gas, chì rendenu diverse regolazioni dolci, silenziose è senza vibrazioni, pruteggendu efficacemente a struttura di l'articulazione è impedendu à u paziente di cascà.
2.Attuatore lineare elettricu LINAK
L'usu di l'asta di spinta elettrica elimina a necessità per u persunale medicu di cuntrullà manualmente a pusizione di a tavula operatoria. Basta à tene u telecomandu, faciule è risparmiendu travagliu. In paragone cù a manutenzione post-vendita di a tavula operatoria idraulica, a tavula operatoria elettrica riduce ancu assai u costu di manutenzione post-vendita. Durante u prucessu di regulazione, l'asta di spinta elettrica pò esse posizionata più precisamente, è u prucessu di regulazione hè estremamente silenziosu.
3. Base di tipu Y
A basa di u lettu adotta un disignu in forma di Y, chì ùn solu si cunforma à u disignu ergonomicu, migliora a stabilità di a tavula operatoria elettrica, ma furnisce ancu più spaziu liberu per e gambe per u persunale medicu, permettendu à u persunale medicu di avvicinassi à u paziente più da vicinu.
4. Accessori Versatili
Equipatu di cinghie di spalla, cinghie di polsu, cinghie di gambe è cinghie di corpu per assicurà chì i pazienti sottu anestesia generale ùn caschinu micca durante l'operazione. I piatti per e gambe, i braccioli, i supporti per u corpu è i supporti per e gambe sò tutti equipati di cuscinetti in schiuma à memoria di forma per assicurà u cunfortu di l'operazione è a normale circulazione di i fluidi corporei durante l'operazione.
5. Lcuncepimentu di rote arger
A basa di a tavula operatoria elettrica meccanica hè cuncipita cù grandi rote (diametru≥100 mm), chì hè flessibile per spustassi. E rote si alzanu quandu si frena, a basa di u lettu hè in cuntattu fermu cùa terra, è a stabilità hè bona.
6. Batteria integrata
In casu di mancanza di corrente, a batteria integrata pò supportà 50 operazioni.
Paràmetri
| ModelluArticulu | Tavula d'operazione elettrica TDG-1 |
| Lunghezza è Larghezza | 2050mm * 500mm |
| Elevazione (Su è Giù) | 890mm/ 690mm |
| Piastra di Testa (Su è Giù) | 60°/ 60° |
| Piastra posteriore (in su è in giù) | 90°/ 17° |
| Piastra di Gamba (Su / Giù / Versu l'Esternu) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg inversu | 25°/ 11° |
| Inclinazione laterale (sinistra è destra) | 20°/ 20° |
| Elevazione di u Ponte Renale | ≥110mm |
| Flessu/Riflessu | Operazione di Cumbinazione |
| Pannellu di cuntrollu | Opzionale |
| Sistema elettromotore | Linak |
| Tensione | 220V/110V |
| Frequenza | 50Hz / 60Hz |
| Compattività di putenza | 1,0 kW |
| Batteria | Iè |
| Materasso | Materasso in memoria |
| Materiale principale | Acciaiu inox 304 |
| Capacità di Carica Massima | 200 chilò |
| Garanzia | 1 annu |
SAccessori standard
| Innò. | Nome | Quantità |
| 1 | Schermu d'anestesia | 1 pezzu |
| 2 | Supportu di u corpu | 1 paru |
| 3 | Supportu di u Bracciu | 1 paru |
| 4 | Supportu per e gambe | 1 paru |
| 5 | Maniglia di u Ponte Renale | 1 pezzu |
| 6 | Materasso | 1 Set |
| 7 | Telecomandu manuale | 1 pezzu |
| 8 | Linea elettrica | 1 pezzu |