1.Posizione Ultra-Bassa
L'altezza minima di a tavula operatoria d'oftalmologia pò esse aghjustata à 500 mm. U sistema di trasmissione elettromagnetica ben cunnisciutu hè stabile, affidabile è senza rumore durante u funziunamentu. Hè a megliu scelta per l'oftalmologia è a chirurgia ORL.
2.Piastra di testa amovibile
A piastra di testa amovibile hè facilmente da cuntrullà da ingranaggi meccanichi.
U disignu concavu in u centru di u cuscinu di a testiera risponde à i requisiti ergonomichi.
3. Superficie larga
A larghezza di a superficia pò ghjunghje à 550 mm, chì permette à u paziente di stà più comodamente.
4. Interruttore à pedale flessibile
L'angulu di a piastra posteriore è di a piastra di a gamba pò esse aghjustatu per mezu di l'interruttore à pedi, chì hè cunveniente per u duttore per aghjustà a pusizione di u paziente à a pusizione più ideale durante l'operazione oftalmica.
5. Frenu di petali
I freni à pedale meccanichi sò più veloci, convenienti, sicuri è affidabili.
6. Sedia di duttore facultativa
A sedia di u duttore pò aghjustà i braccioli, i schienali è l'altezza di u sedile.
Parametri
| Articulu di mudellu | Tavula operatoria oftalmica elettrica TDG-2 |
| Lunghezza è Larghezza | 2080mm * 550mm |
| Elevazione (Su è Giù) | 700mm / 500mm |
| Piastra di Testa (Su è Giù) | 45°/ 90° |
| Piastra posteriore (in su è in giù) | 45°/ 20° |
| Piastra di Gamba (Su è Giù) | 45°/ 20° |
| Scorrevole Orizzontale | 300 mm |
| Sistema elettromotore | Jiecang |
| Tensione | 220V/110V |
| Frequenza | 50Hz / 60Hz |
| Compattività di putenza | 1,0 kW |
| Batteria | Iè |
| Materasso | Materasso in memoria |
| Materiale principale | Acciaiu inox 304 |
| Capacità di Carica Massima | 200 chilò |
| Garanzia | 1 annu |
Accessori Standard
| Innò. | Nome | Quantità |
| 1 | Asta di infusione | 1 Set |
| 2 | Tavola di u bracciu | 1 Paru |
| 3 | Vassoio di strumenti | 1 Set |
| 4 | Morsetto di fissazione | 1 Set |
| 5 | Materasso | 1 Set |
| 6 | Interruttore à pedi | 1 Set |