A tavula operatoria mobile TDY-2 hà un lettu è una colonna cumpleti in acciaio inox 304, faciule da pulisce è anti-inquinamentu.
A superficia di u tavulinu hè divisa in 5 parti: a sezzione di a testa, a sezzione di u schienale, a sezzione di i glutei è duie sezzione di e gambe staccabili.
A tavula operatoria mobile TDY-2 pò esse traslata annantu à una distanza di 340 mm, furnendu una bona zona di perspettiva per u bracciu à C durante l'interventu chirurgicu, è pò esse aduprata cù scatule di film à raggi X.
Testiera à doppia articulazione, gamba regulabile per mezu di una molla à gas. Aduprate rote silenziose di marca tedesca. Ci hè ancu un reset à un buttone, e funzioni di deformazione à un buttone è anti-deformazione sò opzionali.
Questa tavola operatoria elettrica multifunzionale hè adatta per diverse chirurgie, cum'è chirurgia addominale, ostetricia, ginecologia, ORL, urologia, anorettale è ortopedia, ecc.
1.Piastra di testa à doppia articulazione
A piastra di testa à doppia articulazione di sta tavula operatoria elettrica pò aghjustà liberamente l'altezza di a testiera, permettendu à u paziente di avè un angulu di testa còmode quandu esegue operazioni in diverse pusizioni.
2. A piastra di gamba pò esse un cuntrollu elettricu o un cuntrollu di molla à gas
A piastra di a gamba pò esse cuntrullata da una molla à gas o pò esse aghjurnata à un cuntrollu elettricu.
3. Sistema di Doppiu Cuntrollu Opzionale
U telecomandu manuale è i cuntrolli di u pannellu opzionali offrenu una doppia prutezzione per a chirurgia.
4.Grandi Rote
Rote TENTE tedesche impurtate, resistenti à l'usura è silenziose.
5. Batteria ricaricabile integrata
A tavula operatoria elettrica TDY-2 hè dotata di una batteria ricaricabile d'altu rendimentu, chì pò risponde à i bisogni di 50 operazioni. À u listessu tempu, hà una alimentazione CA per furnisce energia elettrica per assicurà a massima sicurezza.
6.Più scelta opzionale
Reset opzionale cù un buttone unicu, funzione di flessione pusitiva è di flessione inversa.
Pparametri:
| ModelluArticulu | Tavula Operativa Elettrica Mobile TDY -2 |
| Lunghezza è Larghezza | 2100mm * 550mm |
| Elevazione (Su è Giù) | 1000mm/ 700mm |
| Piastra di Testa (Su è Giù) | 45° 90° |
| Piastra posteriore (in su è in giù) | 90°/ 17° |
| Piastra di Gamba (Su / Giù / Versu l'Esternu) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg inversu | 25°/ 25° |
| Inclinazione laterale (sinistra è destra) | 15°/ 15° |
| Elevazione di u Ponte Renale | ≥110mm |
| Scorrevole Orizzontale | 345 mm |
| Flessu/Riflessu | Operazione di Cumbinazione |
| Tavola à raggi X | Opzionale |
| Pannellu di cuntrollu | Standardu |
| Sistema elettromotore | Jiecang |
| Tensione | 220V/110V |
| Frequenza | 50Hz / 60Hz |
| Compattività di putenza | 1,0 kW |
| Batteria | Iè |
| Materasso | Materasso in memoria |
| Materiale principale | Acciaiu inox 304 |
| Capacità di Carica Massima | 200 chilò |
| Garanzia | 1 annu |
Accessori Standard
| Innò. | Nome | Quantità |
| 1 | Schermu d'anestesia | 1 pezzu |
| 2 | Supportu di u corpu | 1 paru |
| 3 | Supportu di u Bracciu | 1 paru |
| 4 | Supportu di spalla | 1 paru |
| 5 | Supportu per e gambe | 1 paru |
| 6 | Supportu per i pedi | 1 paru |
| 6 | Maniglia di u Ponte Renale | 1 pezzu |
| 7 | Materasso | 1 Set |
| 8 | Morsetto di fissazione | 8 pezzi |
| 9 | Morsetto di fissaggio lungo | 1 paru |
| 10 | Telecomandu manuale | 1 pezzu |
| 11 | Linea elettrica | 1 pezzu |