Tutta a copertura hè fatta d'acciaio inox 304, faciule da pulisce è disinfettà.
U materiale di fibra à alta trasmissione di luce hè adattatu per l'usu di raggi X.
U disignu di u materasso allargatu permette à i pazienti di stende si nantu à u tavulinu operatoriu più comodamente.
A tavula operativa elettroidraulica TDY-G-1 adotta un sistema di cuntrollu idraulicu avanzatu, valvole elettromagnetiche affidabili è pompe à oliu da Taiwan, chì garantiscenu prestazioni silenziose è stabili.
1.Uultra-bassuPpusizione
2. Piastra di testa à doppia articulazione
3.Bcustruitu-in u reneBcresta
4. Batteria ricaricabile integrata
5. Freni meccanichi
| Articulu di mudellu | Tavula OR Elettrica-Idraulica TDY-G-1 |
| Lunghezza è Larghezza | 2080mm * 550mm |
| Elevazione (Su è Giù) | 820mm / 520mm |
| Piastra di Testa (Su è Giù) | 45°/ 90° |
| Piastra posteriore (in su è in giù) | 80°/ 20° |
| Piastra di Gamba (Su / Giù / Versu l'Esternu) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg inversu | 20°/ 20° |
| Inclinazione laterale (sinistra è destra) | 15°/ 15° |
| Elevazione di u Ponte Renale | 110 mm |
| Sistema elettromotore | Chaoger da Taiwan |
| Tensione | 220V/110V |
| Frequenza | 50Hz / 60Hz |
| Compattività di putenza | 1,0 kW |
| Batteria | Iè |
| Materasso | Materasso in memoria |
| Materiale principale | Acciaiu inox 304 |
| Capacità di Carica Massima | 200 chilò |
| Garanzia | 1 annu |
SAccessori standard
| Innò. | Nome | Quantità |
| 1 | Schermu d'anestesia | 1 pezzu |
| 2 | Supportu di u corpu | 1 paru |
| 3 | Supportu di u Bracciu | 1 paru |
| 4 | Supportu di spalla | 1 paru |
| 5 | Supportu per e gambe | 1 paru |
| 6 | Supportu per i pedi | 1 paru |
| 7 | Maniglia di u Ponte Renale | 1 pezzu |
| 8 | Morsetto di fissaggio lungo | 1 paru |
| 9 | Morsetto di fissazione | 8 pezzi |
| 10 | Telecomandu manuale | 1 pezzu |
| 11 | Linea elettrica | 1 pezzu |
| 12 | Pedale | 1 Paru |