A tavula operativa idraulica elettrica TDY-Y-1 adotta una struttura di trasmissione idraulica elettrica impurtata, chì rimpiazza a tecnulugia tradiziunale di trasmissione di a barra di spinta elettrica.
L'aghjustamentu di a pusizione hè più precisu, a velocità di u muvimentu hè più uniforme è stabile, è a prestazione hè affidabile è durevule.
A basa in forma di Y assicura a stabilità è abbastanza spaziu per e gambe.
A funzione di traduzzione è u tavulinu di lettu trasparente, dotatu di bracciu à C, pò eseguisce scansioni à raggi X di tuttu u corpu.
U sistema di cuntrollu duale, in più di u telecomandu manuale, hè dotatu di un sistema di cuntrollu d'emergenza in colonna. A funzione di reset cù una sola chjave furnisce l'efficienza di u travagliu di u duttore.
Questa tavola operatoria integrata elettroidraulica hè adatta per diverse chirurgie, cum'è chirurgia addominale, ostetricia, ginecologia, ORL, urologia, anorettale è ortopedia, ecc.
1.Sistema di Doppiu Cuntrollu
A tavula operativa elettrica-idraulica TDY-Y-1 hà dui metudi di cuntrollu, unu hè un controller cablatu, cù una funzione di reset automaticu di u livellu à una chjave. È l'altru hè un sistema di cuntrollu d'emergenza di colonna. Dui insemi di sistemi operativi indipendenti cù a stessa funzione assicuranu chì u sistema di cuntrollu d'emergenza pò ancu funziunà in modu affidabile quandu u controller cablatu falla, assicurendu l'usu sicuru di a tavula operativa.
2.Disponibile per a scansione à raggi X
U pianu di a tavula di a tavula OP elettroidraulica pò passà i raggi X, è una guida hè installata sottu à a tavula per trasportà scatule di film à raggi X.
3. Compatibile cù u bracciu à C
A corsa di muvimentu urizzuntale elettrica hè di 340 mm, chì furnisce un spaziu di pusizionamentu precisu è convenientu per u bracciu à C, è pò fà radiografie di tuttu u corpu senza spustà u paziente.
4. Batterie ricaricabili
A tavula operatoria chirurgica elettrica-idraulica TDY-Y-1 hè dotata di batterie ricaricabili d'altu rendimentu, chì ponu risponde à i bisogni di ≥50 operazioni, assicurendu chì funziona senza una alimentazione esterna. A batteria ricaricabile ùn richiede micca manutenzione è pò esse aduprata per un bellu pezzu. À u listessu tempu, l'alimentazione CA pò esse aduprata per furnisce energia elettrica per assicurà a massima sicurezza.
5.Obuttone neResetFunzione
A nova funzione di reset cù un solu buttone simplifica l'operazioni cumplicate
Parametri
| Articulu di mudellu | Tavula operativa elettrica-idraulica TDY-Y-1 |
| Lunghezza è Larghezza | 1960mm * 500mm |
| Elevazione (Su è Giù) | 1090mm / 690mm |
| Piastra di Testa (Su è Giù) | 60°/ 85°/ 0° |
| Piastra posteriore (in su è in giù) | 85°/ 40° |
| Piastra di Gamba (Su / Giù / Versu l'Esternu) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg inversu | 28°/ 28° |
| Inclinazione laterale (sinistra è destra) | 18°/ 18° |
| Elevazione di u Ponte Renale | 100 mm |
| Scorrevole Orizzontale | 340 mm |
| Posizione zero | Un buttone, standard |
| Flessu/Riflessu | Operazione di Cumbinazione |
| Tavola à raggi X | Opzionale |
| Pannellu di cuntrollu | facultativu |
| Pulsante di stop d'emergenza | Opzionale |
| Sistema elettromotore | Chaoger da Taiwan |
| Tensione | 220V/110V |
| Frequenza | 50Hz / 60Hz |
| Compattività di putenza | 1,0 kW |
| Batteria | Iè |
| Materasso | Materasso in memoria |
| Materiale principale | Acciaiu inox 304 |
| Capacità di Carica Massima | 200 chilò |
| Garanzia | 1 annu |
SAccessori standard
| Innò. | Nome | Quantità |
| 1 | Schermu d'anestesia | 1 pezzu |
| 2 | Supportu di u corpu | 1 paru |
| 3 | Supportu di u Bracciu | 1 paru |
| 4 | Supportu di spalla | 1 paru |
| 5 | Supportu per e gambe | 1 paru |
| 6 | Piastra di u pede | 1 paru |
| 7 | Maniglia di u Ponte Renale | 1 pezzu |
| 8 | Materasso | 1 Set |
| 9 | Morsetto di fissazione | 8 pezzi |
| 10 | Telecomandu | 1 pezzu |
| 11 | Linea elettrica | 1 pezzu |
| 12 | Oliu idraulicu | 1 lattina d'oliu |