Questa tavola operatoria elettroidraulica hè divisa in 5 parti: sezione testa, sezione schiena, sezione glutei, duie sezioni gambe separabili.
U materiale di fibra à alta trasmissione di luce più u scorrimentu horizontale di 340 mm garantisce chì ùn ci sia micca un puntu cieco durante a scansione à raggi X.
Questa tavola operatoria elettroidraulica hè dotata di un sistema di cuntrollu duale per assicurà un funziunamentu senza prublemi.
Pò esse equipatu cù un quadru di testa multifunzionale è un quadru di trazione ortopedicu.
A funzione di reset cù un solu buttone, pò restaurà a pusizione horizontale originale. Flessione è flessione inversa cù un solu buttone, funzione di pedana elettrica per e gambe, risparmia assai tempu.
Hè adattatu per diverse chirurgie, cum'è a chirurgia addominale, l'ostetricia, a ginecologia, l'ORL, l'urologia, l'anorettale è l'ortopedia, ecc.
1.Superficie di tavula più longa è più larga
A lunghezza di a superficia di a tavula operatoria elettroidraulica pò ghjunghje à 2180 mm, è a larghezza pò ghjunghje à 550 mm, chì hè adatta per i bisogni di certi gruppi speciali è pò ancu fà u paziente più còmode.
2. Sistema di cuntrollu doppiu
A tavula operativa elettroidraulica hè dotata di un sistema duale di cuntrollu principale/cuntrollu ausiliariu per assicurà un funziunamentu senza prublemi.
3. Flex & Re-flex & Reset cù un buttone
Funzione di reset cù un buttone, pò restaurà a pusizione horizontale originale, a flessione cù un tastu è a flessione inversa
4. Piastra di gamba aghjustata elettricamente opzionale
U disignu mudulare plug-in di a piastra di a gamba pò aghjustà a piastra di a gamba elettricamente, ciò chì risparmia assai u tempu di aghjustà a pusizione.
5. Batteria ricaricabile integrata
A tavula operatoria elettroidraulica TDY-Y-2 hè dotata di una batteria ricaricabile d'altu rendimentu, chì pò risponde à i bisogni di 50 operazioni. À u listessu tempu, hà una alimentazione CA per furnisce energia elettrica per assicurà a massima sicurezza.
Paràmetri
| ModelluArticulu | Tavula operativa elettroidraulica TDY-Y-2 |
| Lunghezza è Larghezza | 2170mm * 550mm |
| Elevazione (Su è Giù) | 1100 mm / 690 mm |
| Piastra di Testa (Su/Ghjussu/Flessibile) | 45°/ 90°/ 40° |
| Piastra posteriore (in su è in giù) | 85°/ 40° |
| Piastra di Gamba (Su / Giù / Versu l'Esternu) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg inversu | 30°/ 30° |
| Inclinazione laterale (sinistra è destra) | 20°/ 20° |
| Elevazione di u Ponte Renale | 100 mm |
| Scorrevole Orizzontale | 350 mm |
| Posizione zero | Un buttone, standard |
| Flessu/Riflessu | Operazione di Cumbinazione |
| Tavola à raggi X | Opzionale |
| Pannellu di cuntrollu | Standardu |
| Pulsante di stop d'emergenza | Standardu |
| Sistema elettromotore | Chaoger da Taiwan |
| Tensione | 220V/110V |
| Frequenza | 50Hz / 60Hz |
| Compattività di putenza | 1,0 kW |
| Batteria | Iè |
| Materasso | Materasso in memoria |
| Materiale principale | Acciaiu inox 304 |
| Capacità di Carica Massima | 300 KG / 350 KG |
| Garanzia | 1 annu |
Aaccessori
| Innò. | Nome | Quantità |
| 1 | Schermu d'anestesia | 1 pezzu |
| 2 | Supportu di u corpu | 1 paru |
| 3 | Supportu di u Bracciu | 1 paru |
| 4 | Supportu di spalla | 1 paru |
| 5 | Supportu per e gambe | 1 paru |
| 6 | Maniglia di u Ponte Renale | 1 pezzu |
| 7 | Materasso | 1 Set |
| 8 | Morsetto di fissazione | 8 pezzi |
| 9 | Morsetto di fissaggio lungo | 1 paru |
| 10 | Telecomandu | 1 pezzu |
| 11 | Linea elettrica | 1 pezzu |
| 12 | Oliu idraulicu | 1 lattina d'oliu |