A tavola operatoria di ginecologia idraulica TF, u corpu, a colonna è a basa sò tutti fatti d'acciaio inox, cù alta resistenza meccanica, resistenza à a corrosione, è hè propizia à a pulizia è a disinfezione.
Questa tavola operatoria ginecologica idraulica vene di serie cù appoghju per e spalle, tracolla, maniglia, appoghju per e gambe è pedali, bacinella per a terra cù filtru è luce opzionale per l'esame ginecologicu.
L'altezza di a tavula operatoria di ginecologia idraulica pò esse aghjustata da pedali, è l'inclinazione di u lettu pò esse aghjustata scuzzulendu a maniglia.
Quandu u frenu hè appughjatu, a basa fissa in fondu à u lettu hè abbassata, ciò chì aumenta a superficia di cuntattu cù a terra è assicura a stabilità di u lettu.
Hè largamente adupratu per a ginecologia, l'ostetricia, l'urologia è a chirurgia anorettale.
1. Materiale in acciaio inox
U corpu principale, i binari laterali, a colonna di sollevamentu è a basa di a tavula operatoria di ginecologia idraulica sò fatti d'acciaio inox 304 d'alta qualità, cù alta resistenza meccanica, resistenza à a corrosione è pulizia faciule.
2. Superficie larga di a tavula
A larghezza di a superficia di a tavula operatoria di ginecologia idraulica pò ghjunghje à 600 mm, chì hè assai adatta à e persone di un tipu di corpu specificu è migliora u cunfortu.
3. Accessori Versatili
In più di u poggiaspalla standard, e cinghie per e spalle, e maniglie, i poggiagambe, i pedali per e gambe, u bacinu per i rifiuti è a luce per l'esame ginecologicu sò ancu dispunibili in opzione.
4. Pede fissu unicu
U pede fissu unicu di a tavula operatoria aumenta a superficia di cuntattu cù u terrenu è assicura a stabilità di a ginecologia idraulica.
Parametri
| Articulu di mudellu | Tavula Operativa di Ginecologia Idraulica TF |
| Lunghezza è Larghezza | 1800mm * 600mm |
| Elevazione (Su è Giù) | 900mm / 680mm |
| Trendelenburg/Trendelenburg inversu | 8°/ 20° |
| Piastra posteriore (in su è in giù) | 70°/ 11° |
| Tensione | 220V/110V |
| Frequenza | 50Hz / 60Hz |
| Materasso | Materasso senza cuciture |
| Materiale principale | Acciaiu inox 304 |
| Capacità di Carica Massima | 173 chilò |
| Garanzia | 1 annu |
SstandardAccessori
| Innò. | Nome | Quantità |
| 1 | Supportu di u Bracciu | 1 paru |
| 2 | Maniglia | 1 paru |
| 3 | Piastra di gamba | 1 pezzu |
| 4 | Materasso | 1 inseme |
| 5 | Bacino di rifiuti | 1 pezzu |
| 6 | Morsetto di fissazione | 1 Paru |
| 7 | Stampella di ghjinochju | 1 Paru |
| 8 | Pedale | 1 Paru |