A tavula operatoria meccanica TS-1 hè fatta d'acciaio inox, chì hà una alta resistenza meccanica, resistenza à a corrosione è una pulizia faciule.
Ajustate l'altezza di a superficia di u lettu per mezu di l'azionamentu idraulicu, è aghjustate l'angulu di a piastra di a gamba posteriore cù altri strumenti ausiliari.
A basa in forma di T di a tavula operatoria idraulica hè stabile è pò ancu dà à i medichi chì travaglianu per un bellu pezzu abbastanza spaziu per e gambe.
Ci sò duie scelte di piastra per e gambe integrale è piastra per e gambe divisa, adatte per e persone cù bisogni di cunsumatori diversi.
1.Base à T
A basa ergonomica in forma di T di a tavula operatoria manuale ùn solu hà una bona stabilità è un muvimentu flessibile, ma furnisce ancu à i medichi abbastanza spaziu per e gambe per riduce a fatica durante u travagliu à longu andà.
2.Ponte renale integratu
U ponte lumbar integratu pò alzassi di 110 mm, ciò chì hè cunveniente per i medichi per eseguisce chirurgia renale.
3. Diversi Accessori
L'accessori standard includenu supportu per e spalle, supportu per e spalle, supportu per u corpu, schermu per l'anestesia è supportu per e gambe per facilità diverse operazioni.
4. Sistema di Elevazione Idraulica
Hè azionatu idraulicamente, è l'altezza di a superficia di a tavula operativa meccanica hè aghjustata da u pedale. Funziona senza intoppi è in silenziu. Pò funziunà nurmalmente ancu s'ellu ùn ci hè micca corrente. Per e zone cù elettricità instabile, si ponu sceglie tavule operative idrauliche.
5.Piastra di gamba integrale o piastra di gamba divisa
Ci hè una versione simplice di a piastra generale per a gamba, u prezzu hè favurevule. Ci hè ancu una piastra divisa per a gamba, chì pò esse aghjustata in su è in giù, è pò esse allargata versu l'esternu per facilità diverse chirurgie di l'estremità inferiori.
Paràmetri
| Articulu di mudellu | Tavula Operativa Meccanica TS-1 |
| Lunghezza è Larghezza | 1980mm * 500mm |
| Elevazione (Su è Giù) | 950mm/ 750mm |
| Piastra di Testa (Su è Giù) | 45°/ 90° |
| Piastra posteriore (in su è in giù) | 75°/ 30° |
| Piastra di Gamba (Su / Giù / Versu l'Esternu) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg inversu | 20°/ 30° |
| Inclinazione laterale (sinistra è destra) | 20°/ 20° |
| Elevazione di u Ponte Renale | ≥110mm |
| Materasso | Materasso in memoria |
| Materiale principale | Acciaiu inox 304 |
| Capacità di Carica Massima | 200 chilò |
| Garanzia | 1 annu |
SAccessori standard
| Innò. | Nome | Quantità |
| 1 | Schermu d'anestesia | 1 Pezzu |
| 2 | Supportu di u corpu | 1 Paru |
| 3 | Supportu di u Bracciu | 1 Paru |
| 4 | Riposu di spalla | 1 Paru |
| 5 | Stampella di ghjinochju | 1 Paru |
| 6 | Morsetto di fissazione | 1 Set |
| 7 | Materasso | 1 Set |