A tavola chirurgica idraulica TS hè adatta per a chirurgia toracica è addominale, ORL, ostetricia è ginecologia, urologia è ortopedia, ecc.
À u cuntrariu di a tavula operatoria manuale generale, usemu un sistema di sollevamentu idraulicu è una molla à gas per aghjustà e piastre di schienale è di gambe. Rende u prucessu di aghjustamentu à tempu silenziu è cunveniente.
A basa in forma di Y hè aduprata per assicurà chì a tavula operatoria idraulica abbia una maggiore stabilità è spaziu liberu, affinchì u persunale medicu possi avvicinassi à u paziente à distanza zero.
U disignu di e grande rote rende ancu antivibrazione è decompressione durante u muvimentu.
1. Schiuma di memoria avanzata
U materiale di a superficia di a tavula chirurgica idraulica hè ignifugu è antistaticu. U materasso in poliuretanu stampatu (PU) hè faciule da pulisce è hà una longa durata di vita.
2. Ponte renale integratu.
Inserite una maniglia in u foru currispundente, girate a maniglia è fate cullà o scendere u ponte di cintura à a pusizione adatta, poi tirate fora a maniglia. Per a tavola operatoria idraulica TS, l'elevazione di u ponte di cintura hè superiore à 100 mm.
3. ImpurtatuHidraulicuSsistema
U sistema idraulicu impurtatu da l'America rende u muvimentu di a tavula di funziunamentu manuale stabile è veloce.
4. AngulareAaghjustamentiwcùGas Sprimavera
Sia a piastra posteriore sia l'articuli di a piastra di e gambe di a tavula operatoria idraulica TS sò dotate di strutture di supportu di cilindri à molla à gas, chì rendenu diverse regolazioni dolci, silenziose è senza vibrazioni, pruteggendu efficacemente a struttura di l'articulazione è impedendu à u paziente di cascà.
5. Lcuncepimentu di rote arger
A basa di a tavula operativa idraulica meccanica hè cuncipita cù grandi rote (diametru≥100 mm), chì hè flessibile per spustassi. E rote si alzanu quandu si frena, a basa di u lettu hè in cuntattu fermu cù a terra, è a stabilità hè bona.
Paràmetri
| Articulu di mudellu | Tavula Operativa Idraulica TS |
| Lunghezza è Larghezza | 2050mm * 500mm |
| Elevazione (Su è Giù) | 890mm/ 690mm |
| Piastra di Testa (Su è Giù) | 60°/60° |
| Piastra posteriore (in su è in giù) | 75°/ 15° |
| Piastra di Gamba (Su / Giù / Versu l'Esternu) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg inversu | 25°/ 25° |
| Inclinazione laterale (sinistra è destra) | 20°/ 20° |
| Elevazione di u Ponte Renale | ≥110mm |
| Materasso | Materasso in memoria |
| Materiale principale | Acciaiu inox 304 |
| Capacità di Carica Massima | 200 chilò |
| Garanzia | 1 annu |
SAccessori standard
| Innò. | Nome | Quantità |
| 1 | Schermu d'anestesia | 1 Pezzu |
| 2 | Supportu di u corpu | 1 Paru |
| 3 | Supportu di u Bracciu | 1 Paru |
| 4 | Riposu di spalla | 1 Paru |
| 5 | Stampella di ghjinochju | 1 Paru |
| 6 | Morsetto di fissazione | 1 Set |
| 7 | Materasso | 1 Set |
| 8 | Cintura di u corpu | 1 Set |