A tavula operatoria manuale TY hè adatta per chirurgia toracica è addominale, ORL, ostetricia è ginecologia, urologia è ortopedia, ecc.
U quadru, a colonna è a basa sò in acciaio inox, facili da pulisce è resistenti à a currusione.
A tavula operatoria meccanica hè alzata è abbassata cù una pompa d'oliu à pedale, chì funziona senza intoppi è hè sicura è affidabile. Tutti l'altri movimenti sò azionati da ingranaggi meccanichi.
Questa tavula operatoria idraulica richiede chì a piastra di e gambe possa esse piegata, abdotta è staccabile, è hè faciule da aghjustà. Adotta una basa in forma di T.
1.Funzione di rotazione
A tavula operatoria manuale pò esse girata di 360°, i medichi ponu aghjustà l'angulu secondu a so postura durante l'operazione, ciò chì aumenta assai u spaziu operatoriu durante l'operazione. (Opzionale)
2.Cambiamentu rapidu à a pusizione Flex
A tavula operatoria richiede 200°protrusione (flessione) nantu à a superficia di u tavulinu à tempu azionandu a maniglia, chì pò esse aduprata per rimpiazzà a funzione di u ponte lombare.
3. Tavula à doppiu stratu
U pianu di u tavulinu richiede un pianu cumpostu à doppiu stratu, un bassu coefficientu d'assorbimentu di i raggi X è un effettu di perspettiva d'alta definizione.
4. Materiale in acciaio inox
U quadru, a basa, a colonna di sollevamentu è a struttura di trasmissione principale sò tutti fatti d'acciaio inox 304, chì hè faciule da pulisce è da sfregà, resistente à l'acidu è à a currusione, assicurendu chì ùn arrugginisce mai.
5. Ajustamentu idraulicu è manuale
U sollevamentu è l'abbassamentu di a tavula operativa idraulica adotta u tipu di pompa d'oliu à pedale, chì funziona senza intoppi è hè sicura è affidabile. Tutti l'altri movimenti sò operati da a testa di trasmissione à ingranaggi meccanichi.
Paràmetri
| Articulu di mudellu | Tavula operatoria manuale TY |
| Lunghezza è Larghezza | 2020mm * 500mm |
| Elevazione (Su è Giù) | 1010mm / 760mm |
| Piastra di Testa (Su è Giù) | 45°/70° |
| Piastra posteriore (in su è in giù) | 75°/ 15° |
| Piastra di Gamba (Su / Giù / Versu l'Esternu) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg inversu | 25°/ 25° |
| Inclinazione laterale (sinistra è destra) | 20°/ 20° |
| Elevazione di u Ponte Renale | ≥110mm |
| Materasso | Materasso in memoria |
| Materiale principale | Acciaiu inox 304 |
| Capacità di Carica Massima | 200 chilò |
| Garanzia | 1 annu |
SAccessori standard
| Innò. | Nome | Quantità |
| 1 | Schermu d'anestesia | 1 Pezzu |
| 2 | Supportu di u corpu | 1 Paru |
| 3 | Supportu di u Bracciu | 1 Paru |
| 4 | Riposu di spalla | 1 Paru |
| 5 | Stampella di ghjinochju | 1 Paru |
| 6 | Morsetto di fissazione | 1 Set |
| 7 | Materasso | 1 Set |